0 szavazat
(801e pont) által a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában

.

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én mint leszokott dohányos tudok nyilatkozni, 5 évig rendszeresen cigiztem, akkor biztos, hogy kívántam is. A megszokás is ott van, de a függőség elég erős tud lenni.
0 szavazat
(801e pont) által
Legtöbbször azért, mert kívánom, de van, amikor megszokásból gyújtok rá. Néha nem rudom megmondani miért, van, hogy csak azért, mert unatkozom, és nincs mit csinálnom.
0 szavazat
(801e pont) által
Megszokás is és hiányérzet miatt is.
...