Szia. Mi megpróbáltuk a párommal, de sajnos nem jött össze. Nem tudom, hogy miért, valószínűleg volt, akinek jobban kellett, vagy nem tudom. De mi azt vettük észre, hogy van egy bizonyos összeg, ami a minimum, de aki többet ajánl érte, azé a lakás. :/ Legalábbis ez a tapasztalat