Engem műtöttek,kipukant az egyik? kritikus állapotban vittek be, hiába jártam 3 havonta orvoshoz nem látta ?. Sikerült a műtét halistenek jó volt az orvos aki épp ügyelt ?utána meg 6 hét kb mire rendben jöttem,azt mondták hogy kevés az esélye hogy teherbe fogok esni,két év után teherbe estem,és december megszületett az èn kis hercegnőm?