Belépés
Emlékezz
Regisztráció
Gyakori Kérdések
Megválaszolatlan
Címkék
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Felhasználók
Tegyél fel egy kérdést
Tegyél fel egy kérdést
Mennyire vagytok elégedettek az egészségügyel?
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
Szomorú hogy hónapokat kell várni egy vizsgálatra!
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy válaszolhass erre a kérdésre.
10
Válasz
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem vagyok megelégedve vele, A héten mind a 2 gyermeket be kellett vinnem a kórházba hozzá teszem egy 15hónapos meg egy 3,5 évest képesek voltak 3 oràt vàratni aztán hajnali 1kor közölték mehetünk haza úgy hogy a 2 gyerek kivolt szàradva!!!! Rota vírusok volt
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nemrég jöttek ki a kórházból,mit ne mondjak hagy kívánni valót maga után!
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Semennyire. Órákon át tudnám sorolni a negatív tapasztalataimat, de nem sok értelme lenne.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
A magyar egészségügy siralmas. Más szavakat nem nagyon találok rá.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem vagyok olyan formába elégedett hogy ha beteg vagy és a körzeti orvos kér laborvizsgálatot oda is időpontot kell kérni és egy hónapot is kell várni rá .
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem vagyok megelégedve vele. Sajnos ez van . Akinek van pénze az elmegy magánrendelésre és nem kell hónapokat várnia.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Én most már nagy városban (egyetemváros) élek, és itt kevésbé tapasztalható az egészségügy rossz helyzete. Előtte kisvárosban éltem, ott azért érzékelhető volt, mind a várólista, az orvos, nővér hiány tekintetében.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nagyon nem vagyok megelégedve! Minden vizsgálatra heteket kell várni, és van úgy , hogy az ember kiüli egy rendelésen a 25-30 főt, és mégsem jut be a rendelésre.?
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
mint benne dolgozó sem vagyok vele megelégedve. az ember a belét is kidolgozza, a semmiért. arról nem is beszélve amilyen az ellátás, és amilyenek az eszközök.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Valami katasztrófa ami itt zajlik hónapokkal későbbre adnak időpontot kórházi körülmények is rosszak, ahogy hallom nem a betegeket részesítik előnybe hanem a hálapénzeseket
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
Kapcsolódó gyakori kérdések
0
szavazat
6
válasz
mennyire vagytok féltékeny?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
0
szavazat
3
válasz
Mennyire figyelsz az egészségedre?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
0
szavazat
1
válasz
Meg vagytok elégedve a gyermek oktatásával az iskolában?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Iskolatársak
kategóriában
0
szavazat
11
válasz
Mennyire fontos a vitaminok fogyasztása manapság?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
0
szavazat
4
válasz
Ki mennyire őko barát?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
Gyakori kérdések és válaszok
Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Minden kategória
Állatok
(355)
Állás, munka, karrier
(104)
Autó, motor, közlekedés
(248)
Család, gyerek, kapcsolatok
(134)
Egészség
(554)
Allergia
(19)
Alternatív gyógyítás
(6)
Betegségek
(93)
Depresszió
(0)
Dohányzás, leszokás
(41)
Fertőzések, immunrendszer
(18)
Férfiak egészsége
(9)
Fogak, szájápolás
(49)
Látásproblémák
(16)
Mentális egészség
(14)
Nők egészsége
(16)
Sérülések, balesetek
(15)
Táplálkozás
(76)
Egyéb gyakori kérdések
(182)
Emberek, közösség
(324)
Étel, ital
(385)
Ezotéria
(199)
Felnőtt párkapcsolatok
(152)
Fogyókúra
(104)
Gyermekvállalás, gyermeknevelés
(384)
Ingatlan
(20)
Internet
(107)
Ismerkedés
(30)
Játék
(6)
Kultúra, művészet
(200)
Mobil, tablet
(91)
Oktatás, tanfolyamok
(168)
Otthon, kert
(227)
Politika
(98)
Sport, Fitnesz
(169)
Számítástechnika, műszaki cikkek
(413)
Szépség, divat
(188)
Szórakozás, kikapcsolódás
(446)
Tini párkapcsolatok
(21)
Tudomány, tantárgyak
(311)
Utazás
(137)
Ünnepek
(220)
Üzlet, pénzügyek, jog
(122)
Vallás, filozófia
(27)
Egyéb gyakori kérdések
(700)
...