0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Kíváncsi vagyok, megéri e ezzel  szöszölni.

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem a fólia egy nagy hülyeség. A citromban lehet valami.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem használ, csak gombás lesz a has tőle :/
0 szavazat
(801e pont) által
A citromos víz használ de ne evé előtt hanem evés helyett fogyaszd. Jó csak vicceltem,de a fólia az mozgás közben hatásos.
0 szavazat
(801e pont) által
állítólag a citromnak zsírégető hatása van szóval szerintem mindenképpen segít

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Kalóriaszámlálás kategóriában
...