0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
Kíváncsiságból. :)

6 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A mostanában  nagyon trendi fonatok, és lófarkak bizony árthatnak. A tudósok szerint azonban a mértékletesség a kulcs. Ha nem állandóan szorosan felkötve, vagy befonva hordod akkor nincs probléma. Viszont ha igen, huzamosabb ideig, mondjuk minden áldott nap, akkor hamar megtörik a haj, és a folyamatos húzó hatás miatt hullani kezdhet, amitől kevesebb séród és magasabb homlokod lesz. :)
0 szavazat
(801e pont) által
Váltogatva :)
0 szavazat
(801e pont) által
ha ki van engedve
0 szavazat
(801e pont) által
szerintem a szorosan felkötött nem túl egészséges. úgyhogy kiengedve
0 szavazat
(801e pont) által
Kiengedve, vagy max a, laza lofarok
0 szavazat
(801e pont) által
Ha folyamatosan fel van kotve nem igazan egeszseges. Konnyebben zsirosodik. Nem levegozik a fejbor

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...