A legszebb eml~kem, amikor elmentünk családostól kirándulni, viszont unokatestv~remet elvittük magunkkal, aki olyan nekem, mintha a testvérem volna. Nekik nem volt rá pénzük ilyenekre és amikor először látta a Balatont, és láttam, hogy mennyire örül, az egy nagyon boldog pillanat volt és örök emlék marad, hogy neki is lehetett része egy ilyen nyaralásban:)