0 szavazat
(801e pont) által a(z) Betegségek kategóriában

Akinek a kicsik krùpp és aszthmàba szenvedtek kinőtték? Vagy még maradt?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Ja, de nem asztmas. Viszont biztos, hogy orokletes, mert az occse is kruppos.
0 szavazat
(801e pont) által
8 évesen a fiam még mindig kruppos.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
...