0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Ti próbáltátok már?

Ha éjszaka nem hagynak nyugodni a gondolataid, kelj fel és írd le őket, így megnyugszol és könnyebben elálmosodsz.

Én próbáltam már és bevált. 

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Ezt én is kipróbálom.
0 szavazat
(801e pont) által
Nha ez nekem uj dolog :) de kiprobalom
0 szavazat
(801e pont) által
Én nekem még ez új módszer.Nehezen alszom, el tele vagyok gondolatokkal.De ezt a módszert kipróbálom én is. Jó ötletnek tartom.
0 szavazat
(801e pont) által
én nem halottam még rola de kiprobálom :)
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem is ezt mondtak. Kiprobaltam de nekem sajnos nem valt be. Mert lehet hogy akkor azt az adott gondolatmenetet kiirom de amikor este az ember gondolkodik regenyt irhatna :)

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...