0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Szoktatok veszekedni tetvéretekkel?

meddig szoktatok haragba lenni?

Min szoktatok összeveszni??

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Szoktunk sajnos, minden hülyeségen összeveszünk, hugom kamaszodik mindenen fölkapja a vizet (én is ilyen voltam) de hamar megbékélünk másnapra mindig.
0 szavazat
(801e pont) által
Egy éve nem foglalkozok vele.
0 szavazat
(801e pont) által
5en vagyunk tesok. Mindenki eli a sajat maga csaladi eletet. Igy nemigazan szoktunk veszekedni ;) ha igen akkor hugomnak szoktam tanacsot adni. Ha bolond akkor lecseszem
0 szavazat
(801e pont) által
Régen sokat veszekedtünk, de mostanra nagyon jó lett a kapcsolatunk.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...