0 szavazat
(801e pont) által a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
Mi a kedvenc elfoglaltságod?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Szeretek horgolni de livagolok is meg focizom is de a legjobb mikor kisfiammal játszhatok ???
0 szavazat
(801e pont) által
Altalaban szabadidom nemigazan van igy sajnos amit szeretek vagy szeretnek arra nem igazan jut idom. De imadok rajzolni. A rajzolas kikapcsol :)
0 szavazat
(801e pont) által
Régi rosz szokásom a gép előtt ücsörögni, mára rájöttem hogy időpazarlás, szeretek kint lenni a szabadba és igazából barmit csinálni családdal vagy barátokkal ha nincs semmi program akkor csak sétálni valakivel, beszélgetni. Rosz időben új családi elfoglaltságunk a Screable nevű társasjáték
0 szavazat
(801e pont) által
Legszívesebben olvasok mert az megnyugtat

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Konyhai praktikák kategóriában
...