0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
Tudtok nekem ajánlani olyan praktikákat amitől egézségesebb lesz a hajam és gyorsabban nől???

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Ricinus olaj.Csak ajánlani tudom
0 szavazat
(801e pont) által
Én nekem a hajpakolás segített,sok márkás van és minden típusú hajhoz.
0 szavazat
(801e pont) által
a  saját  magam  készítem   tartalmaz kofeint   a másik pedig mentolkristájt   ezekkel mosok hajat enyhe ecetesvízzel öblítem le  ennyi
0 szavazat
(801e pont) által
Hajmosás után jól csavard ki a hajad, majd kenj rá olivaolajat (bármilyen lehet). Fogj egy törölközőt, vizezd be melegvizzel (majdnem forró), csavard ki és tekerd a fejedre. Addig hagyd rajta míg ki nem hűl. Utána mosd le az olajat. Nagyon jót tesz a hajadnak :)
0 szavazat
(801e pont) által
Én is a ricinus olajat tudom ajánlani nekem nagyon bevált. Hosszú és egészséges hajam lett tőle.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
8 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...