0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb kérdések kategóriában
Mitől ilyen drága a pisztácia?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Egyébként tényleg drága, gondolom köze van ahhoz, hogy nem termesztik olyan mennyiség és olyan közelségben, hogy olcsón megérje bárkinek is.
0 szavazat
(801e pont) által
Azt jó lenne tudni engem is érdekelne mert a gyerekek szeretik de horror az ára.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
0 szavazat
2 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
...