0 szavazat
(801e pont) által a(z) Barátok, barátságok kategóriában
Olyan barát vagy, amilyet Te is szívesen kívánnál magadnak?

7 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Biztos vannak hibáim, de egy barát attól barát hogy elfogadja ezeket. Egy igaz barátnőm van akiért tűzbe mennék. De szerintem ő is értem
0 szavazat
(801e pont) által
Én szeretnék olyan barátot mint amilyen én is vagyok.?
0 szavazat
(801e pont) által
En ugy erzem olyan barat vagyok akit szivesen kivannek magamnak ? bar epp a jo szivem miatt szivattak meg a baratnoim eddig ?
0 szavazat
(801e pont) által
Én mindig próbálom azt tenni a baráti kapcsolatokban, ahogy akarom, hogy hozzám is viszonyuljanak. Én magamat ajánlanám a legjobban ! :D
0 szavazat
(801e pont) által
én azt szeretem ha megtaláljuk egymásban a közöset de különbözünk is egy kicsit
0 szavazat
(801e pont) által
Én nekem nem kellene tökéletes barát.Csak olyan barát aki elfogad, és olyanak szeret amilyen vagyok.Olyan barátra vágyom aki meghallgat, mellettem áll.
0 szavazat
(801e pont) által
Igen, úgy gondolom bármilyen rossz a természetem, rendkívül segítőkész és odaadó barát vagyok! Ezt használták ki sokan! A jó szívem visz a sírba szokták mondani.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
2 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Barátok, barátságok kategóriában
0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
1 válasz
...