0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bor, sör, röviditalok kategóriában
Mi az az alkohol amit meg bìrtok inni? Mondjuk egy bulin? Mennyiséget is?

9 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nagyritkàn szoktam inni, de ha. Iszom akkor csak is a piros eristoff őszilével vagy almalével ? mióta meg vannak a gyerekek nem igazán bírom ?
0 szavazat
(801e pont) által
Én nem bírom jól az alkoholt, a legtöbb talán 4feles meg 2pohár bor volt.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem iszom offra magam.de amiket inni szoktam:Vodka,wiskey
0 szavazat
(801e pont) által
Nem szoktam inni csak neha alkalmakkor en az edes vorosbort szeretem vagy a csokilikort ?
0 szavazat
(801e pont) által
Meginni elég sokat meglehet, nálam a kellemes mennyiség: 1 üveg bor vagy 5 üveg sör.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem járok buliba :D. De régebben sem ittam soha annyit hogy ne tudjak magamról.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem járok bulizni. De nem is fogyasztok alkoholt egyáltalán nem iszok.
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem maximum egy feles ami jól esik és annyi. Nem vagyok egy nagy ivós.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem iszok évek ota max olyankor ha vmi összejövetel van vagy csalàdi esemèny akkor max 1 pohár édes likőr vagx bor

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Bor, sör, röviditalok kategóriában
0 szavazat
6 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Természettudományok kategóriában
0 szavazat
3 válasz
...