0 szavazat
(801e pont) által a(z) Zene kategóriában

Hogy folytatódik az ismert dal?

;)

"Olvad az idő, mint a halvány jégvirág, 
és a tűnő boldogság majd véget ér. 
Ott állsz egyedül, falevél a dombtetőn, 
álmos holdfény rád köszön, s elfúj a szél."

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
De addig van remény, minden perc.... Nagyon szeretem ezt a dalt
0 szavazat
(801e pont) által
"De addig van remény, minden perc ünnepel! Hisz mindíg van remény, hinni kell ó hidd hát el!" /Máté Péter / Szeretem ezt a dalt.?
0 szavazat
(801e pont) által
De addig van remény, minden perc ünnepel, hisz mindig van remény, hinni kell, ó hidd hát el! Most élsz, most vigyázz, hogy jól csináld, mert a legapróbb hibád megbosszulja önmagát. Most élsz, most örülj, hogy szép a nyár, most örülj, hogy van ki vár, és a két karjába zár.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Zene kategóriában
0 szavazat
0 válasz
Balázs (270 pont) által kérdezett a(z) Zene kategóriában
0 szavazat
1 válasz
+1 szavazat
1 válasz
Balázs (270 pont) által kérdezett a(z) Zene kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...