0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában

Nekem ami bejött a head & shoulders..rengeteg sampont kiprobáltam saumár kezdve csalán samponokig de mindegyiktöl hullik a hajam

12 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
ÉN KOMOLYABB MAKALYÚ TERMÉKET NEM OLYAT AMI ZSÍROS HAJRA JÓ
0 szavazat
(801e pont) által
Head s shoulders-t használtam én is korpás hajra nem vált be most csalán sampont használok ez se tökéletes de ár érték arányban megfelelő
0 szavazat
(801e pont) által
Gliss Kur . nekem bevált eddig.
0 szavazat
(801e pont) által
Én is a head&shoulderset használom már vagy 10 éve. Ez az egy vált be. ?
0 szavazat
(801e pont) által
Passz nem tudom hogy mit szokot venni barátnőm
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem a.WU2 az egyetlen sampon amitől nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam. Én ezt használom hogy ne kelljen kétnaponta hajat mosnom.
0 szavazat
(801e pont) által
Csalán sampon
0 szavazat
(801e pont) által
Wu2
0 szavazat
(801e pont) által
Head s shoulders használok :)
0 szavazat
(801e pont) által
Most egy új terméket használunk egy Török cégtől  GlaSH  2in 1

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
0 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...