0 szavazat
(801e pont) által a(z) Nők egészsége kategóriában

Szedtek gyógyszert a menstruációs görcsökre? Ki mivel enyhíti?

10 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nekem ha olyan erős akkor cataflam ami nem igazán jó mert vérképző, vagy a nospa vagy algopyrin
0 szavazat
(801e pont) által
Oké h pasi vagyok de néha látva h mennyire szenved ettől a görcsöktől barátnőm elgondolkodom h mekkora is a fájdalom tűrőképeségetek
0 szavazat
(801e pont) által
Én sima fájdalomcsillapítót (Advilt) szoktam bevenni. Mindenig elmúlasztja a fájdalmat.
0 szavazat
(801e pont) által
Én algo flexet szedek semmilyen más görcsoldó nem használ nekem.
0 szavazat
(801e pont) által
Nospat szedek ra de van mikor az se nagyon segit ?
0 szavazat
(801e pont) által
Szerencsésnek érzem magam mert nem kell semmit szednem mert elég fájdalom mentesek azok a napjaim.
0 szavazat
(801e pont) által
Drotaverint szedek,ha nagyon fáj,de ritka eset fél évente 1*
0 szavazat
(801e pont) által
Első 3napba napi 5gorcsoldot biztos beveszek
0 szavazat
(801e pont) által
Én nekem nem nagyon vannak mestruáció görcseim.De Algoflexet szedek olyankor rá.
0 szavazat
(801e pont) által
Én általában gyógyszerek nélkül próbálkozom. Hasra fekszem, vagy melegvízes palack. De ha nagyon nem birom. Papaverin, vagy mi.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Terméketlenség kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Nők egészsége kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Nők egészsége kategóriában
...