0 szavazat
(801e pont) által a(z) Autók, motorok kategóriában
Melyik a kedvenc motor markatok?

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A kawasaki  a top első nálam .
0 szavazat
(801e pont) által
Sok van ami tetszik. Kifejezetten kedvenc nincs. Yamaha,suzuki,kawasaki. De battyam balesete ota nem rajongom a motorokert
0 szavazat
(801e pont) által
Én nem szeretem a motort. Maradok a 4 kerekű autónál?
0 szavazat
(801e pont) által
Kawasaki ninja ? imàdom
0 szavazat
(801e pont) által
Kawalsky motorok jönnek be nekem márkában nagyon.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
0 szavazat
6 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
...