0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Melyik jobb? 

7 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Inkább a horgolás. Mindkettővel szuper dolgokat lehet készíteni,de a kötés nekem nem megy.
0 szavazat
(801e pont) által
En a gobelin-ért vagyok oda. De mindig is szerettem volna megtanulni kötni.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem mindkettoben van valami jo ? mindkettonek megvan a maga szepsege
0 szavazat
(801e pont) által
Kötni egyáltalán nem tudok így maradok a horgolásnál?
0 szavazat
(801e pont) által
Horgolas :) mamam nagyon sokat csinalt nekem euhat,sapkat,kesztyut :) en nagyon szerettem
0 szavazat
(801e pont) által
Mind a kettő nagyon jó nagyon mindegyik a maga nemébe nagyon szép
0 szavazat
(801e pont) által
Egyik sem áll túl közel hozzám de a horgolás nekem valamivel jobban tetszik.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
0 válasz
eagrhzwr1042 (480 pont) által kérdezett a(z) Adás-vétel kategóriában
0 szavazat
0 válasz
0 szavazat
0 válasz
0 szavazat
7 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Tévéműsorok, tévécsatornák kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Hardver, perifériák kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...