0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Én eddig mindig jofogáson keresgéltem, de tavaly megtaláltam a wisht és azóta onnan rendeltem már nagyon sok mindent! Olcsó a szállítással van probléma mert sokára jön meg

11 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én Ebay,  aliexpress vagy wisch oldalakról szoktam rendelni. Már elég sok mindent vásároltam, és szerencsére mindig minden rendben volt, megérkeztek időben a termékek, és minőségi kifogásom sem volt soha.
0 szavazat
(801e pont) által
En altalaba mindent online rendelek wish, h&m, kutyubazar, starstyle stb. ? nekem bejonnek ezek a rendelgetesek ? de szeretek vasarolni is ?
0 szavazat
(801e pont) által
Külföldi oldarol szoktam rendelni aliexpress vagy wisch.. vagy helyi fb csoportokba meg a vaterárol is szoktam vásárolni
0 szavazat
(801e pont) által
Sok mindent rendeltem már netről  jó fogás,  Wish,de vannak amiket katalógusból rendelek de azokat is neten
0 szavazat
(801e pont) által
A wishről szoktam rendelni. Ruhákat, autóba dolgokat.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem szoktam internetről rendelni, mert szeretem kézben tartani a dolgokat mielőtt megvenném.
0 szavazat
(801e pont) által
Wish-ről szinte minden hónapban. Mikor mire van szükségünk
0 szavazat
(801e pont) által
Cute-ról szoktam rendelni,szinte mindent :)
0 szavazat
(801e pont) által
Nem szoktam rendelni inkább megveszem személyesen hogy megtudjam nézni a minőséget.
0 szavazat
(801e pont) által

PCX / IPHON / HARDVERAPRO / AQUA -  Számtech cuccok

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
0 szavazat
7 válasz
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...