0 szavazat
(801e pont) által a(z) Táplálkozás kategóriában

Szerintetek mennyire igaz a fenti mondás?

13 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
szoval aki husevo az egy allat?? :))))
0 szavazat
(801e pont) által
A nagykönyvben megírt egészséges étkezéshez pénz is kell, mert elképesztő árak tudnak lenni. Mi nem tudjuk megengedni magunknak ezt.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem semmi alapja nincs ennek a mondásnak.
0 szavazat
(801e pont) által

Sokat számít, hogy mit eszel, iszol. De így kijelentve ez erős túlzás. A gének sokkal nagyobb arányban határozzák meg mi vagy.

0 szavazat
(801e pont) által
Erről lehetne vitatkozni, de szerintem ez egy baromság
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem nincs semmi alapja a mondásnak. Max annyi hogy rudatosabba kellene táptálkozni.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem van alapja minden ilyen mondasnak. Termeszetesen mas a tudatos egeszseges eletmod...es mas a nem egeszseges.
0 szavazat
(801e pont) által
Én igazából nem nagyon értem a közmondás lényegét. Ha most a rántott hús a kedvencem akkor milyen is lennék? Én mindent szeretek, kivéve sóskát, és a paradicsomos káposztát. Mást mindent megeszek, és a családom is. Imádunk enni, és szerencsére nem vagyunk túlsúlyosak.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem se igaz altalaba mindenki szereti a hasat aki odafigyel a taplalkozasara ok is neha "bunoznek" ugyertve esznek olyat ami nem epp egeszseges.
0 szavazat
(801e pont) által
Akkor én szarnyas vagyok, mert mindig csirket eszek :)

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
13 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
...