Én igazából nem nagyon értem a közmondás lényegét. Ha most a rántott hús a kedvencem akkor milyen is lennék? Én mindent szeretek, kivéve sóskát, és a paradicsomos káposztát. Mást mindent megeszek, és a családom is. Imádunk enni, és szerencsére nem vagyunk túlsúlyosak.