Belépés
Emlékezz
Regisztráció
Gyakori Kérdések
Megválaszolatlan
Címkék
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Felhasználók
Tegyél fel egy kérdést
Tegyél fel egy kérdést
Szeretitek a nagy telet?
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
Szeretitek a hóesést,mikor minden fehér?
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy válaszolhass erre a kérdésre.
9
Válasz
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
még gyerekként szerettem mert utánna lehetet szánkózni ma már nem de a fehér kárácsony az szép és lehetne is akkor mert a gyerekek is kitudnák használni a szünetet
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Szeretnem a nagy telet ha lenne. En gyerekkoromban meg volt ertelme a telnek. Mostmar nem :( az en gyerekeim eddig nemigazan tudtak mi az a ho mert nincs
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Szeretem az ablakból nézni :-) a gyerekek szempontjàbol jó mert tudnak szànkózni és hóembert épiteni
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Kifejezetten nem szeretem
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nagyon szeretem a telet. A hóesést is. Kár, hogy felénk már csak ritkán esik a hó.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Én nagyon nem szeretem a havat meg a hideget. Olyankor még az utcára kimenni sincs kedvem.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem igazán szeretem a telet. Én tavasz párti vagyok.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nézni jó, eltakarítani kevésbé.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem szeretem a telet
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
Kapcsolódó gyakori kérdések
0
szavazat
2
válasz
szeretitek a menta izu csokit?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
0
szavazat
3
válasz
Jön a Black Friday ( Fekete péntek ). Szerintetek valósak a nagy kedvezmények?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
akciók
black friday
fekete péntek
vásárlás
0
szavazat
1
válasz
Hogyan vészelik át a verebek a telet?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Madarak
kategóriában
verebek
0
szavazat
3
válasz
Szeretnél csinálni valami nagy dolgot az életben?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
0
szavazat
2
válasz
Miért hívják New York-ot Nagy Almának?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Egyéb gyakori kérdések
kategóriában
Gyakori kérdések és válaszok
Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Minden kategória
Állatok
(355)
Állás, munka, karrier
(104)
Autó, motor, közlekedés
(248)
Család, gyerek, kapcsolatok
(134)
Egészség
(554)
Emberek, közösség
(324)
Étel, ital
(385)
Ezotéria
(199)
Felnőtt párkapcsolatok
(152)
Fogyókúra
(104)
Gyermekvállalás, gyermeknevelés
(384)
Ingatlan
(20)
Internet
(107)
Ismerkedés
(30)
Játék
(6)
Kultúra, művészet
(200)
Mobil, tablet
(91)
Oktatás, tanfolyamok
(168)
Otthon, kert
(227)
Politika
(98)
Sport, Fitnesz
(169)
Számítástechnika, műszaki cikkek
(413)
Szépség, divat
(188)
Szórakozás, kikapcsolódás
(446)
Tini párkapcsolatok
(21)
Tudomány, tantárgyak
(311)
Utazás
(137)
Ünnepek
(220)
Üzlet, pénzügyek, jog
(122)
Vallás, filozófia
(27)
Egyéb gyakori kérdések
(700)
...