0 szavazat
(801e pont) által a(z) Élelmiszerek kategóriában

Zöldségesnél vagy inkább egy nagyobb àruhàzban?

7 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én jobban szeretem zöldségesnél vagy piacon beszerezni a gyümölcsöket.
0 szavazat
(801e pont) által
Mindig zöldségesnél, vagy piacon vásárolok gyümölcsöt is, zöldségféléket is. Jobban szeretek ilyen helyeken vásárolni.
0 szavazat
(801e pont) által
Zoldseget/gyumolcsot altalaban piacon veszem. Szebb is es olcsobb is. Boltokban elegge csunya es latszik hogy nem termesztett
0 szavazat
(801e pont) által
Piac :) Vagy Tesco Auchan ilyesmik:)
0 szavazat
(801e pont) által
mivel nálunk nincs piac  lid,  peny   maszek boltok
0 szavazat
(801e pont) által
Az teljesen mindegy csak termelőtől legyen az eredete mert a juniúsi szőlő biztos nem hazai szőlőtőkén termet
0 szavazat
(801e pont) által
Gyümölcsöket zöldségesnél érdemesebb vásárolni.Mert frissebb, és olcsóbb mint áruházakban.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
Józsi (120 pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerboltok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...