Azta de durva, nem is gondoltam, hogy a lájkvadászat miatt vezethették be ezt. Nekem csak az furja az oldalam, hogy a sok automatán elinduló videó nem növeli meg a felzabált adatmennyiséget? És azóta valahogy minden második poszt egy-egy videó a FB-re belépve, korábban pedig alig volt 1-1 elvétbe.