0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Volt már olyan veled, hogy valakivel csendben, pusztán néhány szót váltva ültél valahol, majd mégis azzal az érzéssel hagytad ott azt az illetőt, mintha az lett volna életed egyik legtartalmasabb beszélgetése?

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Igen volt egy ismeretlen ember ült mellém ,igaz megkérdezte tud e segíteni valamit mert lata hogy jól jönne egy kis segítség,mire elmondtam neki a problémám a beszélgetés végén rájöttem a megoldasra??
0 szavazat
(801e pont) által
Volt. Sokszor egy idegen embertol kerdes,valasz nelkul tobb erzelmet es segitseget kapunk mint egy barattol
0 szavazat
(801e pont) által
IGEN VOLT ILYE SOKSZOR JOBBAN MEGHALLGATNAK OLYANOK AKIK EGYIK OLDALON SEM ÁLLNAK PERSZE A SZEMÉLYEKET NEM FEDEM FEL KIRŐL VAN SZÓ
0 szavazat
(801e pont) által
Volt. Éppen tegnap egy idős bácsival a bankban. Csak egyet kérdeztem, amire pár szóban válaszolt, mégis több kérdésre is választ kaptam.
0 szavazat
(801e pont) által
Igen, velem már párszor előfordult ilyen

Nem található kapcsolódó kérdés

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...