0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

volt mar foghutasod? milyen tenyleg olyan szornyu? ram nemsokara az var es rettegek tolle

6 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Tul lehet élni.. nekem volt már párszor az inekcio.a vészes egy kicsit de ha már azon tul vagy már gyerek játék
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem volt.kibirhato.jobb mint a fogfajas
0 szavazat
(801e pont) által
Annyira nem vèszes, pedig nekem a szájsebèszeten vettèk ki. Ne fèlj!
0 szavazat
(801e pont) által
meg nem faj de szules utankitortek belolle darabok olyan szinten hogy szinte csak a fog szele maradt eddig nm voltam vele mert nm volt baj viszont tervezzuk a kistesot es akkor tutti h lessz vele bajom
0 szavazat
(801e pont) által
Ha megkapod az érzéstelenítött utánna már nem vészes
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem húzták már egyet terhesen az borzasztóan fájt de a másik az nem fájt, akkor kell menni kihuzatni mikor nincs begyuladva és meg nem fáj akkor hát a zsibasztó.

Nem található kapcsolódó kérdés

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...