0 szavazat
(801e pont) által a(z) Táplálkozás kategóriában

Én ma csülkös bableves és aranygaluskát sütottem

Kinél mi volt az ebéd ill.vacsora?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én zellerkrém levest csináltam és rántott húst sült krumplival,  céklával.  A zellerkrém levest nagyon szereti a család. Ahhoz szoktam még ropogóst csinálni karikára vágott kifliből, aminek a tetejére sajtot szórok, és sütőben megpirítom.
0 szavazat
(801e pont) által
Gúlyásleves volt túróstésztával és a 8 éves fiam kedvéjért,palacsinta.
0 szavazat
(801e pont) által
Én sült halat sütőben burgonyával

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
10 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Sütés, főzés kategóriában
0 szavazat
7 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Sütés, főzés kategóriában
0 szavazat
7 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Sütés, főzés kategóriában
0 szavazat
11 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
...