0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Szerintetek biztonsági őr az ilyen?   A férfi az élettársát bántalmazza, és az őr semmit sem tesz. Szégyen! https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=O-X_RYIi9no

11 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nem foglalkozik a munkájával.de azért a pénzt megkapja mint fizetést..a semmiert
0 szavazat
(801e pont) által
gondolja neki a bolt őrzése a dolga nem az ilyen dolgok
0 szavazat
(801e pont) által
Teljesen igazad van Hexe, én is így látom.  Pont azt akartam írni, amit te.
0 szavazat
(801e pont) által
Egyetértek, ez valóban szégyen. Ezek a biztonsági őrök csak látszatnak vannak ott.
0 szavazat
(801e pont) által
Sajnos ez nem csak a biztonsági őrökre jellemző. Mindenki elfordítja a fejét ha ilyet lát. Gyávák lettek az emberek! Mindenkinek csak az önérdek fontos
0 szavazat
(801e pont) által
Ez engem nagyon felháborított, még az a szőke nő bátrabban viselkedett. De miért nem hívott rendőrt senki?
0 szavazat
(801e pont) által
Nem való biztonsági őrnek akin látszik hogy fél.
0 szavazat
(801e pont) által
Ez azért bunkóság. Az lenne a feladata hogy a vásárlókat is megvédje illetve a boltot is
0 szavazat
(801e pont) által
Szavakat nem találok... nem való biztonságí őrnek! Szerintem azért mert lehet hogy csak papiron biztonsági őr de megvédeni senkit sem tud
0 szavazat
(801e pont) által
Egyszerűen csak egyszer gyáva ember. Látni lehetett rajta, hogy fél.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...