Minden, a dohányhoz hozzáadott ízesítő anyag elég, és a dohányosok letüdőzik. Mint égéstermék káros. A napokban hallottam, vagy olvastam, hogy be is fogják tiltani. A legjobb, ha nem bagózol. Ha abbahagyod, egy jó orvos, még harminc év múlva is meglátja az EKG-don. Saját tapasztalat.