0 szavazat
(801e pont) által a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
Hallotam ilyenről hogy a mentol miatt nem kárositja a tűdőt!!ez igaz?! :)

8 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Ez hülyeség. Ugyan úgy az is hogy ha elpattintod akkor a spermáidat károsítja...a cigi minden formában károsít! Kivéve az elektromos cigi
0 szavazat
(801e pont) által
Hát igen!
0 szavazat
(801e pont) által
Minden, a dohányhoz hozzáadott ízesítő anyag elég, és a dohányosok letüdőzik. Mint égéstermék káros. A napokban hallottam, vagy olvastam, hogy be is fogják tiltani. A legjobb, ha nem bagózol. Ha abbahagyod, egy jó orvos, még harminc év múlva is meglátja az EKG-don. Saját tapasztalat.
0 szavazat
(801e pont) által
impotenciát okoz
0 szavazat
(801e pont) által
Én úgy tudom hogy a mentolos cigi még károsabb mint a sima.
0 szavazat
(801e pont) által
Ugyan ugy nikotin Karos az is
0 szavazat
(801e pont) által
Én azt hallottam hogy károsabb.
0 szavazat
(801e pont) által
Butasag :D azert mert mentolos ugyan olyan karos mint barmelyik mas. Semmuvel sincs belole kevesebb elteve vagy hozzateve

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
11 válasz
0 szavazat
10 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
0 szavazat
5 válasz
...