0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Ti megnézhetitek a párotok imeljet Instagramját vagy fbjat.Szabadon hagyja előtted vagy dugdosa a telefont.

8 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én kezelem neki az emailjét, ügyintézés érdekében. Egyébként megbizom benne, nem kell figyelni a Facebook oldalàt...
0 szavazat
(801e pont) által
Aközösségi oldalakat véleményem szerint saját magának használja létre lehet hozni egy közös e-mail. címet ami mind két vagy többszemélynek is hozzá férhető legyen
0 szavazat
(801e pont) által
Nem szoktam nézni egyiket sem plusz nem zárolgassa folyamatosan ezeket az oldalakat.. teloján van telefon zár aminek tudom a jelszavát.. nenm dugdossuk egymás elől a telefonjàt mert nincs semmi titkolni valonk megbizunk egymásba..
0 szavazat
(801e pont) által
eddig engem soha nem érdekelt. Volt már, hogy be volt lépve facebookba de nem nézegettem..szerintem ha ő olvasná az én üzenetim egyértelmű berágnék nagyon...így nem foglalkozok vele mivel megbizok benne :)
0 szavazat
(801e pont) által
van hozzaferesem de nem nezegetem neki nem ellenorizgetem engem is idegesitene forditott helyzetbe.....en megbizom benne
0 szavazat
(801e pont) által
Tudom a jelszavát, de soha nem jutna eszembe belépni. Neki is kell a magánszféra.
0 szavazat
(801e pont) által
Bármikor meg tudjuk nézni egymás oldalait,de nem ellenőrizhetjük egymást.Nincs rá okunk
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem van hozzáférhetőségem nem titkol előlem semmit. Tudjuk egymás jelszavait. Nincsen titkunk egymás előtt. Meg bele is olvashatok engedélyével telójába is.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
6 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Tévéműsorok, tévécsatornák kategóriában
0 szavazat
10 válasz
0 szavazat
8 válasz
...