0 szavazat
(801e pont) által a(z) Betegségek kategóriában

soha nem szeretném hogy rákot diagnosztizaljanak nekem ..

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
nem szeretném ha agydaganatom lenne
0 szavazat
(801e pont) által
Én amitől félek a legjobban a rák, mert az halálos kór.De mindenféle betegségtől félkek ami elveheti az életemet.
0 szavazat
(801e pont) által
A rák és egyébb daganatos betegségek
...