0 szavazat
(801e pont) által a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
Amikor szomorú vagy mivel a legkönnyebb téged felvidítani?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Sok sok csoki meg törődés az ami nekem kell :)
0 szavazat
(801e pont) által
Engem zenével a legkönnyebb vagy a kedvenc csokimmal .
0 szavazat
(801e pont) által
Attól függ miért vagyok szomorú.De a férjem mindig tudja mivel támogasson ki a lehangoltságból

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
8 válasz
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
6 válasz
0 szavazat
2 válasz
...