0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

en szakacsno akartam lenni kiskoromban de felnottkoromra reklamgrafikus lettem

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Fodrász szerettem volna lenni.Most pedig talán még nem késő ,hogy családgondozó lehessek
0 szavazat
(801e pont) által
Mindig boltost játszottam. Igazából elvégeztem pár tanfolyamot. Ennyi.
0 szavazat
(801e pont) által
Gyerekkoromba én nekem legnagyobb az volt lovas leszek. De sajnos ez csak álom maradt kiskoromból.
0 szavazat
(801e pont) által
Színésznő,vagy híres ruhatervező,mert kiskoromban mindig a mamàm varrógépén varrtam, de ügyintéző lettem
0 szavazat
(801e pont) által
Gyerekkoromban cukrász szerettem volna lenni.. rengeteget sütottem a mamamámmal és lett belölem ügykezelő egy hatoságnál

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...