0 szavazat
(801e pont) által a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
Ti dohányoztok?Én nem dohányzom.

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én dohányoztam,de egyszer elhatároztam magam és egyik napról a másikra letettem.Sokkal jobb nélküle.
0 szavazat
(801e pont) által
Soha nem dohányoztam .
0 szavazat
(801e pont) által
Tavaly junius ota nem dohányzom...

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
0 szavazat
4 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Dohányzás, leszokás kategóriában
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
...