0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Rendszeresen kell valami miatt orvosságot szedned?Nekem sajnos igen szükséges rendszeresen szednem orvossságot a betegségemre.

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Szerencsére nem kell gyógyszert szednem semmire. Úgy gondolom, hogy többet ártanak, mint használnak.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
...