0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
számítógép vagy laptopot használsz otthon?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Mind a kettőt, 95%-ban számítógépet.
0 szavazat
(801e pont) által
Nagyon ritka ha gépet használok, vagy laptopot...Inkább a telómat használom
0 szavazat
(801e pont) által
Én leginkább laptopot használok internetezésre. Azt szeretem mert hordozható eszköz a laptop.
0 szavazat
(801e pont) által
Én számítógépt

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Kert kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerboltok kategóriában
...