0 szavazat
(801e pont) által a(z) Szomszédok, lakóközösség kategóriában

Az anyám lakrészében lakunk kb. egy hónapja.A nevelőapám lekapcsolta a gázfőkapcsolót,akié a ház másik fele.Mit lehet ilyenkor tenni,lehet-e ilyet csinálni neki?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nagyon nehéz így mert ha vele nem lehet egyezkedni akkor kevés megoldás van mert a jógi út is nehéz és az még hosszadalmas is.
0 szavazat
(801e pont) által
Sajnos ezt jogi úton szerintem nagyon nehéz lesz megoldani.  Valamit ki kellene találni, amivel vele lehetne kicseszni, mondjuk áram, vagy egyéb más megvonása, aztán lehetne egyezkedni.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
3 válasz
...