0 szavazat
(801e pont) által a(z) Öltözködés kategóriában
Melyik a legfontosabb neked a kényelmes ruhanemű vagy a mutatós?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én nekem a kényelmes ruha a fontos nem az mennyire divatos.Az is lényeg igaz jó álljon rajtam.
0 szavazat
(801e pont) által
A kényelmes sokkal fontosabb.
0 szavazat
(801e pont) által
Maradok én is a kényelmesnél...mostani divat botrány

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Józsi (120 pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...