0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Szerintem elég nagy bunkóság és felidegesítene a dolog. Ti hogy vagytok ezzel?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Hát zavarna ha feltűnően meg fordulna valaki után.
0 szavazat
(801e pont) által
engem nem zavarna van a mondas huseget fogadtam vaksagot nem en is megnezek egy pasit ha tetszik jo nem fordulok utanna de megnezem
0 szavazat
(801e pont) által
Hát engem zavarna az biztos, és nem hagynám szó nélkül a dolgot. Haza érünk vagy ahol kettesben vagyunk én és a párom, megbeszélném vele a dolgot.
0 szavazat
(801e pont) által
Megnézni és megfordulni utánna az más.Én is megnézek más nőket,de nem fordulok meg utánnuk. (ha ott a párom)Ennyivel tiszteljük már meg a párunkat szerintem.Amúgy én megnézem a nőket mindig,de a párom sosem csalnám meg.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Szakítás kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...