Egy sci fi filmet keresek, sajnos nagyon reg lattam. Ha jol emlekszem, akkor a kilencvenes evek vege fele keszitettek. tudos megepitettek egy hatalmas gyurut, melynek a kozepen volt egy nagy gomb, es benne ulo tudos egy masik dimenzioba lepett, ahol idegenekkel talalkozott. Ha valaki valaszban leirna nekem a cimet, megkoszonnem.