Szerintem nem lehet rossz. Aki szereti ezeket a pontgyűjtő akciókat, mint ami tankolásnál is szokott lenni, vagy egyéb áruházakban, annak biztos ez is jó kis függőséget okoz. :) Úgy láttam 5 pont = 1 forint, és felhasználható mindenféle postai szolgáltatás igénybevételekor is. A gond csak az, hogy szerintem ezzel kicsit elkésett a posta. Már elég sok embernek csömöre van ezektől a pontgyűjtőktől. Pár éve még sokkal jobban ment.