0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Fájt már a fejem nagyon de nem vagyok benne biztos, hogy az migrén lett volna. Mik a migrén tünetei?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Van több féle migrén is. Én sajnos tapasztalatból tudom neked felsorolni a tüneteket.
  1. Látászavar (Fura csillámló, sziporkázó vibrálás a látómezőben)
  2. Látászavar elmúlik, de utána lassan kezdődik a fejfájás.
  3. Az ember nyála besűrűsödik, és itt már kemény a fejfájás.
  4. Szövődményes migrén esetén száj vagy végtag zsibbadás. (Ez is nagyon kellemetlen.)
0 szavazat
(801e pont) által
Szédülés, hányinger, hányás. Nálam ez a folyamat szokott lenni.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...