0 szavazat
(801e pont) által a(z) Macskák kategóriában
Hány hetesen lehet elválasztani a kiscicákat az anyjuktól? Most van 2 hete, hogy ellett a macskánk és szeretnénk a kicsiket minél hamarabb elajándékozni.

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Minimum 8 hét, hogy el lehessen venni a kiscicákat, de a legjobb az, ha 10 hétig várni tudnátok.  Jó ha a cicák el tudnak érni egy olyan fejlettségi szintet mentálisan és fizikailag, hogy biztosan ne legyen gond az anyamacska hiánya.  Minél tovább szopnak a cicák, annál nagyobb eséllyel kerülik el a különböző betegségeket.
0 szavazat
(801e pont) által
Akkor érdemes amikor màr képes szilàrd kajàt enni, kb 6hetes kortól,meg ahogy önnàllo kezd lenni

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
7 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Macskák kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Macskák kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Foci kategóriában
0 szavazat
2 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...