Minimum 8 hét, hogy el lehessen venni a kiscicákat, de a legjobb az, ha 10 hétig várni tudnátok. Jó ha a cicák el tudnak érni egy olyan fejlettségi szintet mentálisan és fizikailag, hogy biztosan ne legyen gond az anyamacska hiánya. Minél tovább szopnak a cicák, annál nagyobb eséllyel kerülik el a különböző betegségeket.