Sok részvényt ki is vezettek már, úgyhogy azoknak nem. Lehet spekulálni, de pont azért spekuláció, mert nem lehet tudni a pontos kimenetelét. A nagyobb vállalatok valószínűleg valameddig visszaerősödnek, de nem biztos, hogy az előző szintig, de az is lehet, hogy magasabb szintig.