0 szavazat
(801e pont) által a(z) Autók, motorok kategóriában
A motoromból szeretnék valahogy mélyebb, jobb hangot kisajtolni. Mivel tudom ezt elérni? Vegyek nagyobb dobot?

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Elég, ha egy üres dobot "behangolsz" gyapottal. A béléstől lesz mélyebb a hangja. De lehet venni előre hangoltat.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
2 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Autók, motorok kategóriában
...