0 szavazat
(34,4e pont) által
A lányokat felizgatja, ha bugyi nélkül sétálnak?

1 válasz

0 szavazat
(39,0e pont) által
Nekem volt egy párom, akit a lebukásos helyzetek felizgattak és volt, amikor csináltunk ilyet. Őt felizgatta. De a legtöbb lánynál nem tudom, hogy működik ez a dolog.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Magyarország kategóriában
0 szavazat
6 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Babák kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Öltözködés kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...