0 szavazat
(801e pont) által a(z) Betegségek kategóriában
Szint minden másnap hányingerem van, és nem tudom, hogy miért. Biztos, hogy nem étkezés miatt, mert van, hogy reggel már hányingerrel kelek.  Attól vélek, hogy valami komoly bajom van. Mi lehet az oka a gyakori hányingernek?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nekem migrénnél szokott hányingerem lenni, de gondolom neked nem jár fejfájással a dolog.
0 szavazat
(801e pont) által
A hányingernek elég sok oka lehet. Lehet valamilyen gyógyszer mellékhatása, esetleg valamilyen fertőzés miatt is előfordulhat gyakori hányinger. Sajnos sok betegségnek a tünete is lehet, ezért ha még egy hét után is gyakori hányingert tapasztalsz, szerintem menj el laborba.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem vagy véletlenül terhes? Attól is lehet hányingere valakinek, ha rosszul viseli.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
6 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Fogyókúra étrend kategóriában
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
...