0 szavazat
(34,4e pont) által a(z) Élelmiszerek kategóriában
Ha két hete lejárt egy csoki, ehető még?

1 válasz

0 szavazat
(39,0e pont) által
Ha nem volt még kibontva, akkor szerintem igen. Kibontás után nézd meg milyen állapotban van. Attól függően fogyaszd.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
...