Hogyha véglegesen letiltották a profilodat, és már be sem tudsz jelentkezni, akkor nem lehet semmit csinálni. Maximum egy ismerősödet megkérheted, hogy küldjön a facebook felé üzenetet a témában, de nem sok esély van a reakcióra. Az is kérdés, hogy miért tilthatták le a fiókot, mert előtte szokott figyelmeztetést küldeni a facebook. Gyakran akkor történik ilyen, ha nem valós személyé a profil, vagyis valaki egy másodlagos kamu fiókként üzemelteti. Ilyenkor letiltás előtt különböző praktikákkal próbálja felderíteni a facebook, hogy tényleg errről van e szó. Például mutat képeket az ismerőseidről, akiket neked meg kell nevezni. Ha ez nem megy, már megy is a letiltás, és nincs visszaút. :(